"
توافق نامه و قوانین سایت
با نهایت احترام و خوش آمد گویی به حضور شما عزیزان و تشکر برای انتخاب وب سایت آزمونت به لحاظ تامین حقوق تولید کنندگان و استفاده کنندگان محتواهای الکترونیکی و همچنین راحتی همه کاربران قوانینی وضع شده است که آشنایی با آنها و رعایت مفاد آن ، ما را در خدمت رسانی به شما عزیزان مصممتر و تواناتر خواهد کرد.
در صورتی که کاربری خلاف مقررات عمل نماید، مسئولین سامانه این حق را دارند که محتوای تولید شده توسط آن کاربر را حذف و یا حساب کاربری آن شخص را در سامانه مسدود نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده‌اند و ممكن است در هر زمان تغییركنند. لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین وب سایت به پیغامهایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع كاربران برسد، دقت فرمایید.
تمام خدمات آموزشی این مجموعه با بالاترین کیفیت همراه با احساس مسولیت فراوان به شما ارایه میشود. از سویی برای اینکه بتوانیم به بهترین نحو خدمتگزار شما باشیم تقاضا داریم موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید: این یک تفاهم نامه بین وب سایت آزمونت، از یک طرف، و شما از سوی دیگر میباشد که به اختصار کاربر نامیده خواهند شد.
ماده 1 – این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد و قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراء و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهد بود.
ماده 2 – تمامی کاربران میبایست برای ثبت نام در وب سایت تایید نمایند که دارای حداقل سن 18 سال تمام و یا بزرگتر میباشند و یا اینکه تحت نظر والدین خود در سایت فعالیت مینمایند.
ماده 3 – هر کاربر مجاز به ثبت یک یا چند شناسه و تولید پروفایل اختصاصی می باشد.
ماده 4 – کاربران محترم در حین ثبت نام باید مشخصات کامل فردی خود را بطور دقیق وارد نمایند، در صورت وجود هرگونه نقص در اطلاعات ثبت شده مانند نام و نام خانوادگی ، تلفن و ... وب سایت آزمونت هیچگونه مسئولیتی بر عهده نمیگیرد.
ماده 5 – سایت آزمونت یک پلتفرم واسط بوده و در ازای ارائه خدمات هزینه دریافت میکند و سوالها همواره به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.
ماده 6 – وب سایت آزمونت مسئولیتی در قبال حفاظت از حقوق کپی رایت ثبت کنندگان آزمون و اشتراک گذاران آزمون ندارد.
ماده 7 – تمامی سوالات تالیفی موجود در بانک سوالات اختصاصا به وب سایت آزمونت تعلق دارد و هر گونه ادعای اشخاص ثالث در خصوص تالیف مطالب ثبت شده بی اساس بوده (مگر در صورت اثبات مالکیت سوال مورد نظر)و وب سایت آزمونت هیچگونه مسئولیتی در قبال ادعای آنها نخواهد داشت.
ماده 8 – با وجود آنکه وب سایت آزمونت حداکثر تلاش خود را با استفاده از یک تیم متخصص جهت دقت در بررسی سوالات و تایید آنها بکار گرفته است، به هیچوجه صحت و کیفیت آنها را تضمین نمی نماید. وب سایت آزمونت هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال سوالات آزمون طراحی شده و اشتراک گذاری شده توسط طراحان و کاربران در این سایت به عهده نمی گیرد و طراحان سوالات هیچ رابطه حقیقی و حقوقی با این سایت نداشته و صحت و سقم سوالات توسط سامانه آزمونت ادعا یا تضمین نمیشود.
ماده 9 – سوالات مندرج در سامانه ممکن است توسط دبیران و طراحان به صورت مداوم تغییر کنند و یا بروزرسانی شوند. در این زمینه وب سایت آزمونت هیچگونه مسئولیتی در قبال سوالات و آزمونهای ایجاد شده در سایت را ندارد و سایت آزمونت صرفا نمایش دهنده سوالات ثبت شده توسط طراحان و مولفین آن سوالات می باشد.

ماده 10 - در خصوص انتخاب سوال ها ، الگوریتم وب سایت آزمونت به گونه ایست که سوال تکراری به کاربر داده نمیشود مگر به درخواست خود کاربر ، بنابراین در صورت بوجود آمدن این مشکل و اعلام کاربر هزینه ی سوال تکراری به حساب کاربر عودت داده خواهد شد .

لازم به ذکر است که برای انتخاب سوال و تکراری نبودن سوالات فقط آزمون های شخصی در نظر گرفته می شود و هرگز سوالات آزمون های اشتراکی که توسط دیگران برای کاربر به اشترک گذاشته شده است، محصوب نخواهد شد .

تبصره : منظور از سوال تکراری سوال هایی است که کاملا خود سوال و گزینه های آن به یک شکل بوده و در هیچ قسمت یا کلماتی متفاوت نباشند .

ماده 11 – پروتال آزمونت به صورت کاربر محور بوده و تنها محتوایی که توسط طراحان تولید شده است را نمایش میدهد و در تولید محتوا هیچ نقش و مسئولیتی ندارد.
ماده 12 – بخشی از محتواهای موجود در سایت به صورت رایگان دراختیار کاربران محترم قرار می گیرد و بخشی از محتواها و خدمات و همچنین برگزاری آزمون با دریافت هزینه انجام می پذیرد.کاربران محترم برای دریافت اینگونه محتوا و خدمات ( غیر رایگان ) باید عضو سایت شده و حساب اعتباری خود را شارژ نمایند. شارژ حساب کاربران تا مدت زمان نامحدودی اعتبار دارد و با خرید از سایت از اعتبار آنها کاسته میشود.
ماده 13 – جهت دریافت وجه برای کاربرانی که توسط سایت آزمونت کسب درآمد کرده اند( ماده 14 و 15 و 16 ) نیاز به وارد کردن شماره شبا معتبر از سوی کاربر می باشد. وب سایت آزمونت هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه نقص و اشتباه در ثبت شماره شبا نخواهد داشت.
ماده 14 - مبلغ واریز شده به حساب بانکی کاربران فقط از درآمد حاصل کاربر از خدمات سایت اعم از حق تالیف و تایپ سوال 10 درصد، تالیف آزمون 5 درصد و اشتراک گذاری آزمون 15 درصد و سهم معرف 5 درصد، از قیمت هر سوال آزمون داده شده در سایت محاسبه میگردد. مبالغ شارژ مستقیم، شارژ انتقالی، تخفیفها، هدایا و جوایز و ... قابل استرداد نمی باشد و فقط مبلغ واریزی، از درآمد ها امکان پذیر است.
ماده 15 - اگر قصد انتقال شارژ برای دیگران را دارید، لازم است بدانید که شارژ انتقالی فقط می تواند از شارژ مستقیم و شارژ انتقالی انجام شود، بنابراین هدایا و تخفیفها فقط برای مصرف کاربر است و هرگز نمی توان آنها را به کاربران دیگر انتقال داد.
ماده 16 – در مورد درآمد کاربر از وب سایت و مشمول مالیات و کسورات قانونی شدن آن، پرداخت مالیات و کلیه کسورات قانونی به عهده کاربر بوده و سایت آزمونت هیچگونه مسئولیتی در قبال هزینه ها و کسورات دولتی و غیر دولتی در ازای درآمد کسب شده برای کاربر نداشته و هر گونه ادعا در این مورد از طرف کاربر بی اساس تلقی می شود.
ماده 17 – کاربرانی که تمایل به تالیف سوال دارند موظف هستند تا سوالات را به شکل فرم ارائه شده در وب سایت آزمونت تهیه کرده و ایمیل نمایند بدیهی است که در صورت کسب امتیاز کافی توسط تیم علمی و فنی آزمونت و همچنین تکراری نبودن آن، سوال وارد مخزن سوالات شده و برای مولف طبق ماده 13 همین توافق نامه کسب درآمد خواهد داشت. بدیهی است که در صورت تایید ویا عدم تایید سوال دلایل و مشکلات سوال از طریق ایمیل مولف به ایشان اعلام میگردد.
ماده 18 – سایت آزمونت تمام تلاش خود را جهت امن بودن روند انتقال وجه بین کاربران انجام میدهد ولی با توجه به اینکه انتقال وجه توسط قسمت مالی خود کاربر انجام میپذیرد وب سایت آزمونت هیچ گونه مسئولیتی در قبال نقل و انتقال این وجوه بین کاربران نداشته و مسئولیت خطاها در نقل و انتقال وجه به عهده شخص فرستنده خواهد بود.
ماده 19 – با توجه به تصمیم مدیریت آزمونت جهت آشنایی بیشتر کاربران با عملکرد سایت تا مورخه 15 فروردین 99، حساب کاربران از طریق مدیریت سایت و به صورت رایگان شارژ می شود،بنابراین تا مورخه ذکر شده، تراکنشها و اعداد نمایش داده شده، در پنل مالی فقط به صورت صوری است و برای آشنایی با عملکرد سایت در اختیار کاربران قرار گرفته است. بنابراین در ساعت 24 مورخه ذکر شده، حساب کلیه کاربران صفر شده و از آن زمان به بعد، خدمات ارائه شده طبق روند عادی سایت (ماده 12) انجام پذیر خواهد بود.
تبصره - تاریخ فوق به صلاح دید مجموعه آزمونت می تواند به تعویق بیافتد که مراتب آن در سایت رسما اعلام خواهد شد.
ماده 20 – در صورتی که کاربران مقررات سایت را رعایت ننمایند یا به هشدارهای مدیریت و کارشناسان در راستای فعالیت در سایت بی توجهی نمایند و یا به هر شکلی اسباب مزاحمت و اهانت یا بی احترامی به کارشناسان یا مدیران سایت و یا دیگر کاربران شوند پروفایل آنها به صورت جزئی و یا کلی غیر فعال و مسدود میگردد و امکان فعالیت در سایت را نخواهند داشت. در این صورت کاربر حق هر گونه اعتراض و یا ادعا را از خود صلب کرده و آن را غیر قانونی میداند.
ماده 21 – تمامی مسئولیت های حقوقی اعم از جزایی و مدنی نشر مطالب به عهده مولف آن مطلب میباشد و وب سایت آزمونت تنها در مورد مطالب تالیف شده توسط مدیران یا مسئولین این سایت پاسخگو خواهد بود و هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب تهیه و تالیف و تنظیم شده توسط کاربران را ندارد.
ماده 22 – ثبت نام در سایت و یا استفاده از خدمات سایت به معنی قبول کردن تمامی شرایط و مقررات این متن است. آخرین نسخه این متن همواره در قسمت قوانین و مقررات در دسترس بوده و مخاطبین می بایست بعد از مطالعه دقیق و آگاهی کامل از آخرین نسخه این قوانین از خدمات وب سایت استفاده کنند در صورت مخالفت با هر یک از مواد فوق الذکر امکان ارایه خدمات توسط وب سایت به مخاطب مطلقا وجود نداشته و مخاطب مجاز به استفاده از امکانات وب سایت نبوده و موظف است از سایت خارج شود.