"
logo
آزمونت تمرین راز موفقیت
تماس با ما تلفن: 02188453610
پست الکترونیکی [email protected]

« تمرین راز موفقیت »

مقدمه و اهداف
وب سایت آزمونت مشتمل بر اساتید دانشگاهی و مدرسین به نام کشور و متخصص، با جمع آوری جمعی از جوانان و دانشجویان عرصه آموزشی و بررسی روشها و متدهای نوین آموزشی در دنیا با استفاده از مزایای فضای مجازی توانست محصولی هر چند نوپا ولی با قابلیت پیشرفت و همچنین با ارزش آفرینی فراوان تولید کند تا بتوانیم باری هر چند کم را در عرصه ی علمی و دغدغه های انتقال و نشر علم از دوش آموزش کشور برداریم.
نظر به اینکه در فرآیند انتقال علم از تولید کننده (مدرس) تا مصرف کننده (محصل) همواره نیاز به سنجش و داشتن بازخورد از محصل توسط مدرس، نیازی بسیار مهم و کاربردی می باشد، بدیهی است مدرس هر چه بتواند در دوران ارائه درس پرسشهای کلاسی بیشتری داشته باشد و با آنالیز دقیقتر تک تک دانش پذیرهای کلاس، نحوه تدریس و ارائه مطالب درسی خویش را مدیریت کند، در نهایت نتیجه مطلوبتری را استخراج می کند و از طرفی دانش پذیر هر چه بتواند بیشتر خود را درگیر چالش آزمونهای مکرر نماید قطعا می تواند نتیجه بهتری را از تحصیل خود داشته باشد.
نحوه کاربری
در وب سایت آزمونت کاربر با ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود می تواند از مباحث و زیر شاخه های موجود در مجموعه های مشخص شده توسط کاربر در هنگام ثبت نام برای ارزیابی مطالب مطالعه کرده و یادگرفته، با تعداد سوال دلخواه ایجاد آزمون کرده (حتی 1 سوال در مبحث مورد نظر) و داده های آماری و خروجی کارنامه آزمون مدنظر را بدست آورد.
در ضمن با ایجاد کلاسهای گروهی مابین خود، دوستان و همکلاسیها و همچنین برای شاگردانش در مقاطع و مجموعه های دیگر، آزمونهای ایجاد شده را به اشتراک گذاشته تا بتواند به غیر از درآمدزایی، سنجشی از عملکرد اعضای کلاس مدنظر و همچنین ارزیابی از نوع تدریس خود داشته باشد.
در این وب سایت تمام تلاش بر این هدف استوار بوده تا محیطی کاملا کاربردی در عین حال ساده در اختیار کاربر قرار داده شود تا کاربر بتواند با ساده ترین روش وکمترین صرف زمان، تلاش خود و دوستان و شاگردانش را در کنار کسب درآمد، ارزیابی نماید.
مزایای طرح
الف. در دسترس بودن سایت در تمامی لحظات بدون محدویت زمانی
ب. بررسی و مطالعه به دفعات و تکرار نامحدود مطالب و آزمونها و تمرینها
ج. بررسی و برگزاری آزمون به صورت مبحثی برای مشخص شدن ایرادها و همچنین جلوگیری از داشتن اطلاعات نادرست در مورد موضوعات مطالعه شده
د. داشتن بانک سوال معتبر و در حال ویرایش برای اساتید جهت تهیه و برگزاری آزمون
ه. برگزاری آزمون و گزارش گیری به صورت کلاس به کلاس و درس به درس حتی مبحث به مبحث
و. ایجاد درآمد از وب سایت آزمونت با طرح آزمون و اشتراک گذاری آن در بین شاگردان و دوستان برای تمامی کاربران از جمله مدرسین و حتی محصلین
ز. محیطی ساده ولی در عین حال کاربردی برای مراجعه کنندگان در تمامی سنین
توضیحات مالی
در این وب سایت هزینه فقط در ازای ارائه خدمات یعنی برگزاری آزمون و تولید کارنامه دریافت می شود که برای پرداخت هزینه آزمون، کاربر باید حساب کاربری خود را شارژ کند و هزینه خدمات بصورت خودکار از شارژ کسر خواهد شد، لازم به ذکر است که شارژ انجام شده تا زمانی که بر اثر دریافت خدمات تمام نشده باشد، برای دریافت خدمات از سایت آزمونت معتبر است و هرگز باطل نخواهد شد.
قیمت هر سوال بسته به مجموعه انتخابی متفاوت است که برای مشاهده هزینه هر سوال مربوط به هر بخش کافیست به صفحه تولید آزمون از پنل مدیریت آزمون در حساب کاربری مراجعه کرده و مجموعه مورد نظر را انتخاب نمایید که در اینصورت هزینه مربوط به هر سوال در بالای صفحه نمایش داده میشود.